Ponúkame Vám...

Vína

 

 

 

 

 

ZOZNAM VÝROBCOV NAMI PONÚKANÝCH VÍN

SLOVENSKÝ VÝROBCOVIA

Východoslovenská vinohradnícka oblasť:
REGIA TT - pivnica Orechová, Orechová
VINOPA, Vinné

Tokajská vinohradnícka oblasť:
Tokaj Winery Macík, Malá Tŕňa
J.&J. Ostrožovič, Veľká Tŕňa

Stredoslovenská vinohradnícka oblasť:
Natural Alimentaria, Veľký Krtíš
Zsigmond, Vinica

Južnoslovenská vinohradnícka oblasť:
Château Belá, Mužľa

Nitrianska vinohradnícka oblasť:
PD Mojmírovce, Mojmírovce
Vinárstvo Trnovec, Nitra

Malokarpatská vinohradnícka oblasť:
Víno-Masaryk, Skalica
Vinotéka Podola Peter, Kopčany
Víno Mrva&Stanko, Trnava
Karpatská perla, Šenkvice
Víno Dudo, Modra
Vinkor - Ing. Ján Vršek, Vinosady
Food Farm, Hlohovec
Vins Winery
JM Vinárstvo Doľany

Darčeky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čaje

Harney & Sons

Harney & Sons, to je značka, ktorá má medzi milovníkmi čaju na celom svete mimoriadny zvuk.

Ako naše znalosti o kvalite čaju rastú - i odborníci v tomto obore sa neustále učia - budeme i my pokračovať v rozširovaní našej gurmánskej ponuky čajov. Pozývame Vás, aby ste sa aj vy pridali a vychutnávali si tieto neobyčajné čaje.
V našej ponuke nájdete čierne, zelené, biele i bylinné čaje. Obľúbené sú naše vlastné originálne zmesi (HT Blends). Mnoho našich čajov je certifikovaných ako BIO(Organic) a Kosher.

Presvedčte sa sami, prečo sú Harney Teas voľbou v Buckinghamskom paláci - presne tak! Anglická kráľovná pije Harney & Sons...

História

John Harney spoločnosť kúpil v roku 1970 od starého čajového majstra - Stanleyho Masona. Ten Johna niekoľko rokov učil umeniu znamenitého čaju. Učil ho, že najlepší čaj je zo sypaných lístkov a vštepil mu myšlienku, že pokiaľ chce vyrábať sáčkový čaj, musí byť z bohatých a veľkých lístkov najvyššej kvality.
John si roku 1983 založil vlastnú spoločnosť a postupne začal meniť celý čajový priemysel. Jeho heslom bolo: "Predávať výborný čaj za cenu, ktorá z neho urobí každodenný luxus." Pomaly ale iste začali jeho čaje objavovať gurmánske obchody ako Williams Sonoma i významné hotely ako Ritz Carlton.
V roku 2005 zvolil časopis Bon Appetit Johna Harneyho ako najlepšieho "umelca v obore potravín". Časopis ocenil Johnov prínos pre čajovú kultúru v USA a to, že ponúka čaje v "umeleckej" kvalite za dostupné ceny.
Medzi mnohými hotelmi, ktoré dnes ponúkajú tieto čaje bol i hotel Dorchester v Londýne, ktorý v roku 2007 vybrali maskovaní degustátori ako víťaza "čajového Oscara", ceny Top London Afternoon Tea Award.

 

Doplnky k Vínu